BLOG

26. ledna 2021
7 minut čtení

Texnické vokno

Naši věrní Friends Fi(e)Ťáci, jelikož stále přemýšlíme, jak si zkrátit čekání, než se nám otevře naše továrna na šampiony, rozhodli jsme se napsat pár řádků o technice cviků, se kterými se u nás na lekci setkáváte. Neboť si myslíme, že můžete bloumat mezi některými rozdíly provedení…no…prostě a jednoduše oprášíme nějaký ty základy. Pro někoho to možná bude nuda, protože pilně naslouchá trenérům na lekcích či osobních trénincích, takže ví, jak co správně dělat, pro jiné to bude naopak poznání dosud neobjeveného. Je důležité si na začátek říci, že netvrdíme, že máme dogmaticky pravdu, jen Vám budeme prezentovat náš úhel pohledu na každou část :-)

Jako první si rozeberme nejdůležitější a nejzákladnější cvik a to je DÝCHÁNI, další bude KLIK, DŘEP, poté bude následovat MRTVÝ TAH a nakonec si vysvětlíme rozdíl mezi DŘEPEM A KETTLEBEM SWINGEM. Jelikož nám přijde, že v této disciplíně se ztrácí čím dál více klientů.

Tímto Vám současně představujeme i naši FF výzvu:
Pojďte se společně zlepšit jak ve své technice, tak i vědomostech o konkrétním cviku!

Doufáme, že Vám naše krátkodelší články pomohou přenést teorii do praxe a uvědomíte si, proč a co se při daném cviku zapojuje. Přeci jen zastáváme názor, že netrénujeme jen svaly, ale v první řadě pohyby (#Neuromuskulární koordinaci). Vědomostní růst a ne půst :-D

Společně s naším video arzenálem, kterým Vás zásobujeme, posouvejte fyzické výsledky!

1. Začněte tím, že si vezmete krejčovský metr, změříte se a cifry si zapíšete.
2. K cifrám si napište své pocity a cíle.​​​
3. Po pár odcvičených týdnech si opět zapište cifry a pochopitelně i pocity.

4. Dělejte to tak dlouho, dokud neotevřou naši RAMBODÍLNU!


Doufáme, že až se všichni společně shledáme, cifry budou nižší a hlavně pocity budou lepší a lepší. Snad na konci této cesty budeme všichni zdravější, chytřejší a spokojenější.
Naše motto zní: "Děláme to hlavně pro lepší kvalitu našeho života!" #FFspřesahem #kalokaghatia #chcemevic